
"Моя історія" Карти по роботі з харчовою поведінкою жінок. Татьяна Павілено
1 000 ₴
- В наявності
Колода «Моя история» складається з 60 карток, з них 30 картинок, 15 тематичних фраз і 15 картинок із описом почуттів. Колода призначена насамперед для роботи з такими проблемами, як-от: харчові розлади, психососоматика, самооцінка, чуттєва сфера.
Частина колоди, що складається з картинок, містить зображення людей та їхнє ставлення з їжею та своїм власним тілом. Вони демонструють прийняття/неприйняття себе, різні життєві ситуації, тілесні контакти та інше, завдяки чому можна провести повну діагностику клієнта.
Тематичні фрази — це частина колоди, яка дає змогу вивчити відносини клієнта до себе, своєї родини, соціуму, зовнішності до свого тіла, почуттів. Доповнюючи ті чи інші фрази, клієнт отримує можливо стьом пізнати себе, зняти напружені, що накопичився, викликане тією чи іншою проблемою, а психолого отримує масу матеріалу для психотерапевтічної роботи.
15 картинок із почуттями охоплюють найпоширеніші почуття, але не в тому визначенні, у якому його знає психолого, а в доступному для клієнта. Картка складена так, що клієнту потрібно буде провести глибоку терапевтичну роботу, над розуміємо написане, його визначенням для себе та зрозуміти, чому та чи інша ситуація в його житті викликає ті чи інші емоціальні реакції.
Колоду «Моя історія» рекомендовано застосовувати для роботи з такими проблемами:
- психосоматика;
-внутрішні конфлікти;
- міжособистісні відносини;
- соціальні взаємини;
- рольові диспозиції;
- страхи;
- почуття;
— групова робота й багато іншого.
Приклад техніки для роботи з колодою
Техніка МАК для діагностики харчових порушень клієнток, автор Павено Татьяна
Мета: Діагностика порушень харчової поведінки клієнтів
Використовувана колода: «Моя історія», автор Павілець Татьяна
Час роботи: 1-1,5 години
Інструкція:
1. Запропонувати клієнтці вибрати карту в відкриту, яка відповідатиме на питання «Моє нинішній стан». Розпитати клієнтку про її почуття, стан, бажання.
2. З частини колоди, в якій описані почуття, запропонувати клієнтці вибрати ті, які актуальні для неї в нинішньому стані. Наприклад, почуття страху.
3. Вивчивши стан клієнта, переходить до діагностики схильності до порушення харчової поведінки. З третьої частини колоди, пропонуємо клієнтці такі фрази, і просимо їх доповнити:
- Їжа — це...
- Коли я єм, я відчуваю...
- У тілі я відчуваю...
- У разі вигляду їжі...
- Повні люди...
- Для мене стрункість це...
- Я відчуваю себе вродливою...
4. Виводи, зворотний зв'язок.
- Ціна: 1 000 ₴